Gotowe wielkanocne smsy i mmsy na telefon

Komórkowy zawrót głowy dotyka każdego. Trudno oprzeć się wizji posiadania, wszystkomogącego smartfona. To już nie jest tylko telefon do dzwonienia i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, to prawdziwe multimedialne cacko. Większość z nas posiada ten cud techniki, z łatwością mieszczący się nawet w małej kieszonce. Po co więc fatygować się na pocztę i wysyłać przestarzałe, dla wielu kartki świąteczne, kiedy szybciej życzenia prześlemy w formie sms-a czy mms-a. Dzisiaj dodatkowo, tekst zamieszczony w takiej wiadomości, może być długi a odbiorca wygodnie, na dużym ekranie swego telefonu może go odczytać.

W zasadzie trudno mówić w tym wypadku o jakichkolwiek ograniczeniach, bowiem powinszowania wielkanocne, mogą mieć w takim wypadku rozmaitą formę. Od zaczerpniętych z Internetu gotowych tekstów po animowane życzenia. Tekst to już nie wszystko, czym można uraczyć bliską osobę z okazji świąt. Animowane gify, życzenia ze specjalnie dobranymi melodiami świątecznymi, filmiki, zdjęcia o tematyce wielkanocnej. Jest tego mnóstwo, a dzięki takim fajnym dodatkom, słowa również nabierają eleganckiej formy. W takiej postaci przesyłać dzisiaj można życzenia do wszystkich. Jeśli dobierzemy odpowiedni tekst prezentujący poważne religijne życzenia także dla babci, dziadka, zakonnicy czy księdza.

Obecnie każdy z nas ma telefon komórkowy, więc przeszkód w komunikacji nie ma. Problem może się pojawić tylko w kwestii ułożenia przyjemnych dla ucha, zabawnych lub bardzo stosownych przeznaczonych dla uszu szefa, bądź starszej koleżanki z pracy, życzeń. Na szczęście gotowych tekstów na telefon nie brakuje w sieci. A kiedy ma to być naprawdę short wiadomość, warto spróbować, sklecić coś samemu. Dobrze wiemy jak oklepane bywają niektóre tekst. Krążą one od nadawcy do nadawcy, ich żywot bywa dosyć długi. Chcąc być oryginalnym najlepiej wymyślić coś swojego i dołączyć ciekawą tapetę wielkanocną. Wysyłając takiego mms-a możemy założyć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że adresat nie otrzyma drugich identycznych powinszowań. Przykładem wesołych życzeń esemesowych jest tekst:

Kiedy Wielka Noc nastanie
Życzę Wam na Zmartwychwstanie
Dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości
W dobrym sercu, jasnej duszy,
I niech wszystkie żale zgłuszy