Fajne ładne krótkie życzenia

Jeśli nie wiadomo, jakie życzenia wybrać na Wielkanoc, a chcemy żeby były one ciekawe i sprawiły przyjemność drugiej osobie, najlepiej zdecydować się na formy krótkie. Długi zawiły tekst, często nie potrafi oddać charakteru pozdrowienia. Jeśli szukamy czegoś, co łatwo wpada w ucho i dobrze się czyta, to najlepsze będą krótkie humorystyczne tekściki nawiązujące do Wielkanocy. O takie można pokusić się w ramach twórczości własnej a jeśli weny brak, poszukać gotowych tekstów na telefon. Jest to dzisiaj powszechny sposób obdarowywania bliskich i znajomych dobrym słowem na każdą okazję. Szybki, a co najważniejsze, dzięki animacjom i ciekawym zdjęciom, które możemy sobie przesłać na telefon- oryginalny. Krótka forma życzeń wielkanocnych to najlepszy sposób by wywołać uśmiech na twarzy adresata humorystycznym tekstem, takim jak ten:

Z okazji Wielkanocy
Życzę ci z całej mocy
Rodzinnego świętowania
Dużo zabawy podczas jajek malowania
W koszyczku pyszności wiele
Smacznej święconki w Niedzielę
Kilka kropel dyngusa w Poniedziałek
I ładnej pogody na święta całe.

A jeśli wciąż życzenia wydają się być za długie, to można wybrać coś znacznie krótszego. Chodzi o to by poprzez minimalny w swej długości tekst przekazać maksimum treści.

Wesołego Alleluja
Niech się śmieje Twoja buzia
Z okazji radosnego świętowania
Pańskiego Zmartwychwstania.

Zabawne życzenia przesyłamy rówieśnikom, rodzinie, kolegom z pracy a każda z tych osób może mieć inne poczucie humoru. Dlatego dobrze przygotować sobie kilka różnych tekstów krótkich życzeń. Dla tych którzy z humorem podchodzą do tych spraw i tych, którzy jednak wolą otrzymywać nieco bardziej poważne życzenia.

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
Kiedy po stole pisanka się toczy
Baranek z koszyczka główkę wychyla
Znaczy to że nadeszła wyjątkowa chwila
Więc życzyć pragnę całej rodzinie
Z okazji Zmartwychwstania Pańskiego
Dużo łask bożych i radosnego
Dzielenia się jajeczkiem podczas śniadania wielkanocnego.

Krótka forma życzeń, nie musi być nieatrakcyjna. W kilku słowach można przekazać to, co najważniejsze a dodatkiem będzie ładna kartka lub dołączony do wiadomości mms animowany obrazek o wielkanocnej tematyce. Co więcej dzisiaj można przesyłać życzenia z dodatkiem melodii i to nie tylko przy użyciu kartek- pozytywek.