Animowane gify, życzenia obrazkowe, graficzne na NK, GG

Święta Wielkanocne to okazja dla każdego by przesłać najbliższym kilka ciepłych słów. Można to zrobić na wiele różnych sposobów. Nadal sporo osób i to nie tylko starszych, stara się wysyłać je w formie tradycyjnej kartki pocztowej. Można takie dostać w wielu punktach sprzedaży: kioskach, księgarniach, sklepach z dewocjonaliami oraz urzędach pocztowych. Jest to z pewnością bardzo przyjemna postać życzeń. Można ją bowiem zachować na pamiątkę, postawić na komodzie w czasie świąt, włożyć za szybę. Ogólnie rzecz ujmując jest to namacalna forma powinszowań. Do niedawna jedyna możliwa, dzisiaj jedna z możliwych. Duży ruch w zakresie przekazywania sobie życzeń można zauważyć w Internecie.

Coraz chętniej taki sposób jest wybierany z uwagi na szybkość przesyłania wiadomości. Dodatkowo są one darmowe tak w przypadku sms-ów jak i tych życzeń, które trafiają do odbiorcy za pośrednictwem komunikatora internetowego gg. Zwykle nie są one długie. To w jakie słowa będą obfitować zależy od samego nadawcy. Wielokrotnie z braku czasu na poszukiwania rymowanych i śmiesznych wierszyków przesyłamy sobie zwyczajowe Wesołych Świąt Wielkanocnych, Mokrego Śmigusa Dyngusa, Smacznego jajka i wszelkiej pomyślności. Jest to typowa postać życzeń, jaka często znajduje się na kartkach papierowych.

Jednakże zanim zdecydujemy się na klasyczną prostotę, warto wygospodarować nieco czasu i przejrzeć co skrywa Internet. Większość z nas sporo czasu spędza przed komputerem. Zamiast zastanawiać się nad tym czego szukać w sieci, trzeba koniecznie pomyśleć jakie życzenia i w jakiej postaci wyślemy w tym roku do rodziny i znajomych na Wielkanoc. Kolorowe animowane gify przedstawiają się wręcz słodko. Obrazują żółciutkie, kurczaczki, figlarnie poruszające się zajączki oraz mieniące się złotym pyłem pisanki.

Niektóre z nich opatrzone są nagłówkiem w języku obcym na przykład Happy Easter. Dobrym pomysłem, jeśli posiada się konto na portalu NK, jest przesłanie graficznych powinszowań do wszystkich znajomych. Poświęcając odrobinę czasu temu zajęciu przesyłamy powinszowania do bliskich osób nie tylko kolegów i przyjaciół, ale również członków rodziny. Jeśli życzenia mają mieć formę bardziej intymną dla ukochanej osoby, wyszukajmy odpowiedni tekst i dołączmy ładny obrazek wielkanocny.